DJ na svadbu

Svadobný DJ ako srdce dobrej zábavy a kvalitnej hudby nesmie chýbať na žiadnej svadbe

Juraj Ziaťko

(nielen) svadobný DJ

V oblasti hudby pôsobím už bezmála 30 rokov, počas ktorých som hral a spolupracoval s mnohými známymi osobnosťami. Po dohode sa viem "nastaviť" na akýkoľvek štýl hudby, zábavy a moderovania. Moje technické vybavenie spĺňa všetky požiadavky v rámci Vášho dopytu (zvuk / osvetlenie). Hrávam a moderujem akcie rôzneho typu ako: svadby, plesy, stužkové, narodeninové oslavy, oldies, firemné akcie, športové dni atď. Zabezpečujem aj nasvietenie svadobnej sály a tanečného parketu.

DJ na svadbu


Marek "Jackey" Bahleda

(nielen) svadobný DJ

            Volám sa Marek Bahleda ( DJ JACKEY), som svadobný DJ a niekedy aj svadobný moderátor. Mám za sebou 15 ročnu prax, množstvo svadieb, osláv, plesov alebo stužkových slavností. Každá akcia, ktorú hrám, je šitá na mieru. Vždy prisposobujem playlist podľa požiadaviek alebo vekovej kategorii zakazníka. Všetko technicé zabezpečenie (ozvučenie a nasvietenie) si nosím vlastné, takže klient nemá s ničím starosti. Budem sa tešiť na prípadnu spoluprácu a organizáciu Vášho svadobného dňa. Zabezpečujem aj nasvietenie svadobnej sály a tanečného parketu.

DJ na svadbu

Milan "DJ Miňo" Medera

 svadobný DJ

      Volám sa Milan Medera a som Váš svadobný DJ. Mám za sebou aktívnych 13 rokov hrania. Počas toho odbobia som odohral rôzne diskotéky, svadby, rodinné oslavy, dedinské zábavy, stužkové, firemné večierky ale nebránim sa ani detským akciám. Ku každej akcií pristupujem zodpovedne. Keď je to možné zo strany zákazníka rád sa s dotyčnými stretávam, kde si presne dohadujeme ako si predstavujú svoj veľký deň. V mojom hudobnom archíve sa nachádza veľké množstvo skladieb pre rôzne vekové kategórie, každý si nájde to svoje. Všetkú zvukovú aj svetelnú techniku si nosím na akcie sám. V prípade potreby poskytujem aj nasvietenie Vašej svadobnej sály. Teším sa na spoluprácu a organizáciu Vášho svadobného dňa a urobím všetko pre to, aby ste naň dlho v dobrom spomínali 🙂

DJ na svadbu
0
Spokojných klientov dokopy
0
Navštívených svadobných miest
0
Rokov skúseností

Máte otázky? Napíšte nám

© 2022 svadobnyteambojnice.sk | web vytvoril Alfavision Production