Fotograf na svadbu

Svadobný fotograf je vždy pripravený zachytiť všetky dôležité momenty z vašej svadby a vytvoriť nezabudnuteľné svadobné portréty

Damián Macho

svadobný fotograf

Volám sa Damián Macho, rád pracujem s ľuďmi, moja vášeň sú momentky, reportáže svadieb, street, fotografovanie vo voľnej prírode, kdekoľvek vonku. Fotografujem okamihy - robím ich večnými, s láskou, a to ma baví.

Fotenie svadby

Petra Dobrotková

svadobný fotograf

Ako by povedal Louis Stettner (americký fotograf) „Fotografia je spojením reality a fotografovej vízie.“ Každý pár je iný, no vízia rovnaká, snaha zachytiť tie najkrajšie momenty vášho veľkého dňa. Každý úsmev, každá slza, podanie ruky, objatie, to je realita, ktorú pretváram do fotografie.

Iste poznáte ten pocit, keď otvoríte album s fotkami z detstva a tam niekde pri srdiečku vás zahreje, pri každej fotografii sa vynárajú spomienky, ktoré vyčaria úsmev na tvári. A to je presne to, čo robím. Zachytávam a tvorím vaše spomienky toho krásneho, dôležitého a šťastného dňa. Svadobnému fotografovaniu sa venujem už nejaký ten rôčik.

Aj vďaka spokojnosti svojich neviest a ženíchov túto prácu robím rada a posúvam sa ďalej. Pre mňa ako človeka je jedným z najkrajších pocitov, keď snúbenci vložia svoju dôveru do mňa a dovolia mi stráviť ich veľký deň po svojom boku.

Fotenie svadby
0
+
Spokojných klientov dokopy
0
+
Navštívených svadobných miest
0
Rokov skúseností

Máte otázky? Napíšte nám

© 2022 svadobnyteambojnice.sk | web vytvoril Alfavision Production