Kameraman na svadbu

Náš svadobný kameraman zachytí na video všetky dôležité udalosti z celej vašej svadby. Kameraman na svadbu je správnou voľbou, ako zvečniť vaše spomienky.

Alfavision Production

team svadobných kameramanov

Alfavision Production je team kameramanov s niekoľkoročnými skúsenosťami z oblasti videoprodukcie. Venujeme sa tvorbe videí z eventov, výnimočných udalostí, tvorbe reklamných videí a v neposlednom rade aj svadobným videám. Sme pripravení zachytiť tie najdôležitejšie a výnimočné momenty z vášho svadobného dňa. Výsledkom je dlhé svadobné video z celého svadobného dňa, krátky svadobný klip alebo oboje. Je len na vás, aké videá si vyberiete. Tešíme sa na spoluprácu s vami 🙂

Svadobné video

Roman Vavro

kameraman

            Volám sa Roman Vavro. Som mladý aktívny človek a mojou vášňou je už niekoľko rokov video.  V začiatkoch si ma ako kameramana volali na svadby, oslavy a iné podujatia hlavne moji známi, ale moje videá mali úspech a na základe odporúčaní som získaval ďalších a ďalších klientov z rôznych kútov Slovenska aj zo zahraničia.  Vo svojej práci sa snažím stále zdokonaľovať, učím sa nové techniky, navštevujem kurzy. 

Najčastejšie tvorím videá zo svadieb a stužkových slávností, ale mám skúsenosti aj s inými typmi videí. Vždy sa snažím, aby moje videá uspokojili predstavy mojich klientov. A na základe referencií od spokojných klientov si myslím, že táto moja snaha prináša ovocie. Ak vás čaká významná životná udalosť, ktorú si chcete navždy uchovať nielen v spomienkach, určite sa na mňa obráťte.

Svadobné video

Viliam Dráb

kameraman

            Som mladý chalan s okom pre detail. Tvorbe videí sa venujem už pár rokov. Začal som s hudobnými videoklipmi
a dostal som sa aj k popredným slovenským hudobníkom. Nechcel som zostať pri
stereotype, tak som začal kamerovať aj svadby. Spoznal som veľmi veľa zlatých
ľudí a rád spoznám aj Vás 🙂

Svadobné video

Ján Vician

kameraman

Kamerovaniu sa profesionálne venujem od roku 2005. Pracoval som pre Slovenskú televíziu ako kameraman a strihač regionálnych príspevkov. Aktuálne pôsobím v regionálnej televízii Prievidza. Voľný čas rád trávim v prírode s kamerou a zachytávam krásy fauny a flóry. Natočil som vyše 300 svadobných videí.

Záznam jedného z najdôletejších okamihov  každého človeka, točím ako reportážne video, ktoré vám aj po niekoľých rokoch priblíži nezabudnuteľnú atmosféru vášho svdobného dňa. Každé video sa snažím prispôsobiť vašim predstavám.

Teším sa na spoluprácu s vami!

Svadobné video
0
Spokojných klientov dokopy
0
Navštívených svadobných miest
0
Rokov skúseností

Máte otázky? Napíšte nám

© 2022 svadobnyteambojnice.sk | web vytvoril Alfavision Production